Nauja įranga: Highway 21 Stronghold motociklų džinsai

Highway 21 Stronghold Motorcycle Jeans juodi
Highway 21 Stronghold motociklų džinsai juodos spalvos.

Nedaug medžiagų užtikrina komfortą, ilgaamžiškumą ir įprastą džinsinio audinio stilių, o Highway 21 Stronghold Motorcycle Jeans yra sukurti taip, kad išlaikytų klasikinę džinsų išvaizdą ir pojūtį, kartu su papildoma apsauga ir atsparumu dilimui.

Žiūrėti visus RaitelisAprangos apžvalgos čia.

„Highway 21 Stronghold“ džinsai yra pagaminti iš vieno sluoksnio džinsinio audinio iš Dyneema pluošto, medvilnės, nailono, poliesterio ir elastano. Juose taip pat yra Sas-Tec lankstūs šarvai keliuose ir nuimamos klubų šarvų kišenės (klubų šarvai parduodami atskirai).

Skelbimas

Džinsai turi YKK priekinį užtrauktuką, o odinė laikrodžio kišenė suteikia džinsams stilingumo.

Highway 21 Stronghold Motorcycle Jeans Blue
Highway 21 Stronghold motociklų džinsai mėlynos spalvos
Highway 21 Stronghold Motorcycle Jeans Blue
Highway 21 Stronghold motociklų džinsai mėlynos spalvos

„Highway 21 Stronghold“ motociklų džinsus galima įsigyti įprastų ir aukštų 32–38 dydžių mėlynos arba juodos spalvos už 199,95 USD.

Nauja įranga: Highway 21 Stronghold motociklų džinsai
Į viršų